Για να μην ψάχνετε στη σελίδα την περιοχή που σας ενδιαφέρει, μπορείτε να μεταβείτε απ’ ευθείας εκεί που θέλετε επιλέγοντας από τους παρακάτω συνδέσμους:

Βαθμολογία Α1 – Πρόγραμμα αγώνων Α1Α΄ΓύροςΒ΄ΓύροςΓ΄Γύρος

Βαθμολογία Α2 – Πρόγραμμα αγώνων Α2Α΄ΓύροςΒ΄ΓύροςΓ΄Γύρος

Αγώνες Κυπέλλου


Βαθμολογία A1

  ΑγώνεςΒαθμοίΤέρματαΝΙΗ
1Κεραυνός215597 - 151812
2Ηρακλής215169 - 251632
3Διαγόρας213263 - 45957
4Άρης213149 - 46948
5Αργοναύτες213057 - 44867
6Α.Ε.Λ.211933 - 524710
7Θάνος211026 - 932415
8Κάσπακας21815 - 902217


Πρόγραμμα Αγώνων Α1

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική       08/10/16
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 08/10/16 1 – 1
ΑΕΛ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 08/10/16 2 – 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 09/10/16 9 – 0
ΘΑΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 09/10/16 2 – 7
2η Αγωνιστική      16/10/16
ΑΕΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 16/10/16 1 – 1
ΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 16/10/16 0 – 6
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 15/10/16 8 – 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 16/10/16 3 – 1
3η Αγωνιστική      22/10/16
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 22/10/16 1 – 2
ΘΑΝΟΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 22/10/16 1 – 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 23/10/16 5 – 5
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 23/10/16 0 – 5
4η αγωνιστική      30/10/16
ΘΑΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 30/10/16 1 – 7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 30/10/16 0 – 0
ΑΕΛ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 30/10/16 4 – 0
ΑΡΗΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 30/10/16 2 – 5
5η Αγωνιστική      05/11/16
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 06/11/16 1 – 3
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 05/11/16 1 – 4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 06/11/16 3 – 6
ΑΡΗΣ ΑΕΛ ΑΤΣΙΚΗΣ 05/11/16 2 – 1
6η Αγωνιστική      13/11/16
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 13/11/16 0 – 7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 13/11/16 3 – 2
ΘΑΝΟΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 13/11/16 1 – 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΕΛ ΚΟΝΤΙΑ 13/11/16 5 – 0
7η Αγωνιστική      19/11/16
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 20/11/16 4 – 4
ΑΡΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 19/11/16 3 – 0
ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 19/11/16 0 – 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 20/11/16 5 – 0

Β’ ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική       27/11/16
ΑΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 26/11/16 2 – 1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 27/11/16 3 – 3
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 27/11/16 0 – 8
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 27/11/16 5 – 0
9η Αγωνιστική      03/12/16
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΕΛ ΚΟΝΤΙΑ 03/12/16 1 – 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 03/12/16 4 – 0
ΘΑΝΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 03/12/16 1 – 1
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/12/16 0 – 5
10η Αγωνιστική      11/12/16
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 11/12/16 2 – 1
ΑΕΛ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 11/12/16 2 – 2
ΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 11/12/16 2 – 4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 14/12/16*  4 – 0
11η αγωνιστική      17/12/16
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 18/12/16 4 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 19/12/16 0 – 1
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/12/16 2 – 4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/12/16 3 – 1
12η Αγωνιστική      15/01/17
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 15/01/17 5 – 3
ΘΑΝΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 15/01/17 3 – 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΟΝΤΙΑ 15/01/17 5 – 1
ΑΕΛ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 15/01/17 2 – 1
13η Αγωνιστική      21/01/17
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 21/01/17 6 – 2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 21/01/17 1 – 3
ΑΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 22/01/17 5 – 1
ΑΕΛ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 22/01/17 1 – 6
14η Αγωνιστική      29/01/17
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 29/01/17 4 – 3
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 29/01/17 0 – 8
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΛ ΑΤΣΙΚΗΣ 28/01/17 2 – 0
ΘΑΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 29/01/17 1 – 11

Γ’ ΓΥΡΟΣ
15η Αγωνιστική       05/02/17
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 04/02/17 3 – 5
ΘΑΝΟΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 05/02/17 4 – 3
ΑΡΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 05/02/17 0 – 0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/02/17 2 – 1
16η Αγωνιστική     12/02/17
ΘΑΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 12/02/17 1 – 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 12/02/17 0 – 2
ΑΕΛ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 12/02/17 1 – 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 12/02/17 3 – 0
17η Αγωνιστική      19/02/17
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 18/02/17 4 – 3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 19/02/17 4 – 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 18/02/17 1 – 2
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/02/17 2 – 1
18η αγωνιστική      05/03/17
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 05/03/17 0 – 0
ΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 04/03/17 0 – 5
ΘΑΝΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 05/03/17 0 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΛ ΑΤΣΙΚΗΣ 05/03/17 1 – 1
19η Αγωνιστική      12/03/17
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 11/03/17 2 – 5
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 11/03/17 1 – 4
ΑΕΛ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 12/03/17 0 – 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 12/03/17 5 – 0
20η Αγωνιστική      19/03/17
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 19/03/17 2 – 4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 19/03/17 0 – 3
ΑΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 19/03/17 4 – 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΕΛ ΚΟΝΤΙΑ 19/03/17 4 – 1
21η Αγωνιστική      26/03/17
ΑΕΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 25/03/17 2 – 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 26/03/17 5 – 0
ΑΡΗΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 25/03/17 3 – 1
ΘΑΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 26/03/17 0 – 8

Ανάδειξη του Πρωταθλητή Λήμνου:

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ, ΜΥΡΙΝΑ, 01/04/16,16.30

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, ΑΤΣΙΚΗ, 08/04/16, 16.30

ΑΡΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ, ΑΤΣΙΚΗ, 02/04/16, 16.30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΡΗΣ, ΑΤΣΙΚΗ, 09/04/16, 16.30


Βαθμολογία Α2

  ΑγώνεςΒαθμοίΤέρματαΝΙΗ
1Φιλοκτήτης185278 - 111710
2Ηφαιστία183646 - 261206
3Αητός183037 - 38936
4Αγ. Γεώργιος1824*30 - 32666
5Κορνός181935 - 436111
6Αστραπή18814 - 632214
7Προποντίδα188*23 - 502511

 


Πρόγραμμα Αγώνων Α2

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική      09/10/16
ΑΣΤΡΑΠΗ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΡΩΜΑΝΟΥ 09/10/16 2 – 1
ΚΟΡΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 09/10/16 1 – 2
ΑΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 09/10/16 1 – 1
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ δεν αγωνίζεται
2η Αγωνιστική      15/10/16
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΙΑ 15/10/16 7 – 0
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΡΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 16/10/16 3 – 1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 16/10/16 3 – 0*
ΑΗΤΟΣ δεν αγωνίζεται
3η Αγωνιστική      23/10/16
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΡΝΟΣ ΡΩΜΑΝΟΥ 23/10/16 0 – 3
ΑΗΤΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 23/10/16 0 – 3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 23/10/16 0 – 2
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ δεν αγωνίζεται
4η Αγωνιστική      29/10/16
ΑΗΤΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 29/10/16 3 – 1
ΚΟΡΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 29/10/16 1 – 4
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΙΑ 30/10/16 3 – 0
ΗΦΑΙΣΤΙΑ δεν αγωνίζεται
5η Αγωνιστική      06/11/16
ΑΣΤΡΑΠΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΥ 06/11/16 0 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΗΤΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 06/11/16 0 – 3
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 06/11/16 2 – 5
ΚΟΡΝΟΣ δεν αγωνίζεται
6η Αγωνιστική       12/11/16
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΙΑ 12/11/16 2 – 1
ΑΗΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 13/11/16 2 – 0
ΚΟΡΝΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 12/11/16 2 – 3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ δεν αγωνίζεται
7η Αγωνιστική      20/11/16
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 20/11/16 2 – 1
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 20/11/16 5 – 0
ΚΟΡΝΟΣ ΑΗΤΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 20/11/16 1 – 3
ΑΣΤΡΑΠΗ δεν αγωνίζεται

Β’ ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική      26/11/16
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 26/11/16 3 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΡΝΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 27/11/16 2 – 3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΗΤΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 26/11/16 5 – 0
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ δεν αγωνίζεται
9η Αγωνιστική      04/12/16
ΑΣΤΡΑΠΗ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΡΩΜΑΝΟΥ 04/12/16 0 – 7
ΚΟΡΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/12/16 2 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 04/12/16 1 – 1
ΑΗΤΟΣ δεν αγωνίζεται
10η Αγωνιστική      10/12/16
ΚΟΡΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΥΡΙΝΑΣ 11/12/16 7 – 1
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΗΤΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 10/12/16 5 – 0
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 10/12/16 3 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ δεν αγωνίζεται
11η Αγωνιστική      18/12/17
ΑΣΤΡΑΠΗ ΑΗΤΟΣ ΡΩΜΑΝΟΥ 18/12/16 1 – 5
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/12/16 0 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 17/12/16 0 – 5
ΗΦΑΙΣΤΙΑ δεν αγωνίζεται
12η Αγωνιστική      14/01/17
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΥΡΙΝΑΣ 14/01/17 3 – 0
ΑΗΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 14/01/17 3 – 3
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 14/01/17 6 – 0
ΚΟΡΝΟΣ δεν αγωνίζεται
13η Αγωνιστική       22/01/17
ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΡΩΜΑΝΟΥ 22/01/17 3 – 3
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΗΤΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 22/01/17 4 – 0
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΡΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 21/01/17 3 – 0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ δεν αγωνίζεται
14η Αγωνιστική      28/01/17
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 28/01/17 1 – 5
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 28/01/17 1 – 5
ΑΗΤΟΣ ΚΟΡΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 29/01/17 3 – 2
ΑΣΤΡΑΠΗ δεν αγωνίζεται

Γ’ ΓΥΡΟΣ

15η Αγωνιστική      05/02/17
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΡΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 04/02/17 3 – 1
ΑΗΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 05/02/17 4 – 1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΥΡΙΝΑΣ 05/02/17 2 – 1
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ δεν αγωνίζεται
16η Αγωνιστική      11/02/17
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 11/02/17 3 – 0
ΚΟΡΝΟΣ ΑΗΤΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 11/02/17 0 – 5
ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΡΩΜΑΝΟΥ 11/02/17 1 – 0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ δεν αγωνίζεται
17η Αγωνιστική      19/02/17
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΗΤΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 19/02/17 3 – 0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 19/02/17 3 – 3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΡΝΟΣ ΡΩΜΑΝΟΥ 19/02/17 0 – 5
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ δεν αγωνίζεται
18η Αγωνιστική      05/03/17
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/03/17 1 – 2
ΑΗΤΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 04/03/17 3 – 2
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΙΑ 05/03/17 5 – 1
ΚΟΡΝΟΣ δεν αγωνίζεται
19η Αγωνιστική      12/03/17
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 12/03/17 6 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 11/03/17 2 – 2
ΚΟΡΝΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 12/03/17 2 – 3
ΑΗΤΟΣ δεν αγωνίζεται
20η Αγωνιστική       18/03/17
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 18/03/17 0 – 6
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/03/17 5 – 1
ΑΗΤΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 18/03/17 0 – 4
ΑΣΤΡΑΠΗ δεν αγωνίζεται
21η Αγωνιστική      26/03/17
ΚΟΡΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 26/03/17 2 – 2
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΟΝΤΙΑ 26/03/17 3 – 0
ΑΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 25/03/17 2 – 2
ΗΦΑΙΣΤΙΑ δεν αγωνίζεται

*Ο αγώνας Αγ. Γεώργιος Πλατύ – Προποντίδα που έγινε στις 16/10/2016 κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου Αγ. Γεώργιος Πλατύ με τέρματα 3 – 0. Από το σωματείο Προποντίδα αφαιρούνται -3 βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.

Άνοδος στην Α1

Μετά την ολοκλήρωση των 3 γύρων του Πρωταθλήματος Λήμνου, ο ΚΑΣΠΑΚΑΣ υποβιβάζεται στην Α2, ενώ ο ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ προβιβάζεται στην Α1.

Η ΗΦΑΙΣΤΙΑ (2η θέση), θα παίξει με το ΘΑΝΟΣ (7η θέση):

ΗΦΑΙΣΤΙΑ – ΘΑΝΟΣ, ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙ, 05/04/17, 16.30

ΘΑΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ, ΜΥΡΙΝΑ, 09/04/17, 16.30


ΚΥΠΕΛΛΟ 2016 – 2017

1η Αγωνιστική
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/09/16 0 – 5
ΘΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/09/16 3 – 1
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 18/09/16 1 – 6
ΑΡΗΣ ΑΗΤΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 18/09/16 2 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 17/09/16 0 – 8
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΟΡΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/09/16 4 – 1
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΕΛ ΚΟΝΤΙΑ 18/09/16 3 – 3
ΚΑΣΠΑΚΑΣ δεν αγωνίζεται
2η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 25/09/16 3 – 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΥ 25/09/16 1 – 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 24/09/16 6 – 2
ΑΗΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 24/09/16 3 – 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 24/09/16 4 – 4
ΚΟΡΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 25/09/16 3 – 1
ΑΕΛ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 25/09/16 4 – 0
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ δεν αγωνίζεται
3η Αγωνιστική
ΘΑΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 02/10/16 2 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΑΤΣΙΚΗΣ 01/10/16 8 – 1
ΑΡΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΤΣΙΚΗΣ 02/10/16 3 – 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΗΤΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 02/10/16 8 – 0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 02/10/16 4 – 1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 02/10/16 4 – 1
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 01/10/16 2 – 3
ΑΕΛ δεν αγωνίζεται

Β’ Φάση

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ, ΚΟΝΤΙΑΣ, 23/11/16 > 1 – 6
ΑΕΛ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ, ΜΥΡΙΝΑ, 30/11/16 > 3 – 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, ΚΟΝΤΙΑΣ, 07/12/16 > 1 – 3
ΑΡΗΣ – ΘΑΝΟΣ, ΑΤΣΙΚΗΣ, 14/12/16 > 6 – 0

Οι αγώνες θα είναι μονοί. Σε περίπτωση ισοπαλίας θα ακολουθήσει παράταση και πέναλτι.

Ημιτελικοί

ΑΡΗΣ – ΑΕΛ. Τετάρτη 25/1/17, ώρα 14:30, γήπεδο Ατσικής: 2 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, Τετάρτη 1/2/17, ώρα 14:30, γήπεδο Ατσικής: 2 – 3

Τελικός Κυπέλλου

Άρης – Αργοναύτες. Σάββατο 25/2/17, 14:30, Γήπεδο Κοντοπουλίου – 2 – 2. Πέναλτι 3 – 2.

Οι αγώνες είναι μονοί και σε περίπτωση ισοπαλίας, θα ακολουθήσουν παράταση και πέναλτι.

Τελικός Κυπέλλου Νομού Λέσβου

Αργοναύτες – Α.Ο. Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Λέσβου. Τετάρτη 15/03/2017, 16.00, Γήπεδο Μύρινας – 0 – 1.